poniedziałek, 16 lipca 2012

F:Jak ryba w H&M'ie


Swój stosunek do wyprzedaży określam mianem - „oziębły, bez szans na ocieplenie”. Tabliczkę o podobnie brzmiącej treści mogłabym przyczepić na wejściu do każdego H&M. Tłoczno, głośno, jakość pozostawia wiele do życzenia a niemalże każdy ciuch w okolicach kołnierzyka przybiera dziwaczny pomarańczowy kolor. Można by przypuszczać, że H&M, tak jak golonka Grycankę, jakąś niezwykłą siłą przyciąga wszystkie dziewczęta obciążone nadmiarem fluidu w odcieniu "Bahama-Sun". 
Zjawisko to widziałam już wielokrotnie dlatego unikam go jak ognia. Czasem jednak los ze mnie zakpi i jakoś siłą do tego sklepu wepchnie. Tak też stało się ostatnio i nie wiedzieć jak, siłą rozpędu zakupiłam spódnicę przecenioną trzykrotnie. 
Czy z zakupu jestem zadowolona? Tak. Czy wizyty w H&M od tej pory staną się moją codziennością? Szczerze wątpię, potraktuję to raczej jako wyjątek potwierdzający regułę a moja obecność tam pozostanie dziełem przypadku. 
---
I’ve never been a fun of sales. What’s more if I’m asked to give words that express my feelings towards this period I’ll most probably say it Borat style: ”not so much”. The same goes when it comes to H&M. This chain store offers nothing more than: crowd, lack of quality and the highest percentage of clothes with makeup foundation stains. It’s just as if there was a magic force that would attract every girl who puts too much makeup on. 
However, there are situations in which I’m forced to visit the chain store (it reminds me of times when I'm forced to listen to Nickelback, and GOD they SUCK :). One of them happened last week; and I bought the skirt that you can see below. Am I happy with the purchase? Yes, I am. Will I be visiting H&M more often? I don’t think so. 


Spódnica / skirt - H&M
Bluzka / blouse - Zara
Zegarek / watch - Michael Kors
Kopertówka / clutch - NN
Buty / shoes - Prima Moda

9 komentarzy:

 1. piękne zdjęcia oraz zestaw=)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny zestaw! :) Spódnica jest genialna! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A mi podoba się bluzka:) prosta, elegancka, lekka. Z kiedy to kolekcja?

  Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 4. super zdjęcia :)
  obserwujemy? ja już się dodałam.
  http://amadellaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. z jakością ubrań bywa różnie, raz jest lepiej, raz gorzej, przecież szycie odbywa się w zawrotnym tempie, jedna pani - jeden rękaw, inna pani - szew na plecach itd. ja lubię kupować marynarki w H&M, aczkolwiek preferuję internet. a kołnierze we fluidzie spotykam nie tylko w tym sklepie, ale również w Zarze, Promodzie, czy Mango. niestety nie wszystkich stać na luksus, jak Ciebie, więc weź to pod uwagę.

  ps bardzo ładny zestaw, klasyczny. kopertówka dodaje smaku :) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. koszulka jest barrrdzo ciekawa, podoba mi się też torebka ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo like it!!! J

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna bluzka i zegarek :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za Twój komentarz, sprawisz mi jeszcze większą przyjemność jeśli się podpiszesz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...