poniedziałek, 7 maja 2012

F:Robocza rzeczywistość

Po długim majowym tygodniu czas wrócić do pracy. Dziś strój, który idealnie sprawdzi się w korporacyjnej rzeczywistości. Sukienka ma kilka zalet. Po pierwsze jej delikatny pistacjowy kolor sprawia, że wyróżniamy się z biurowej wszechobecnej czerni. Po drugie dzięki bezpiecznej długości do kolan spełniamy wymogi dress codu i nie straszne nam nieprzychylne oko zazdrosnej szefowej. Po trzecie sukienka jest na tyle klasyczna, że można dość swobodnie dobrać do niej dodatki. Ja zdecydowałam się na buty w kolorze nude, brązową skórzaną marynarkę, małą skórzaną torebkę, wisiorek „żabę” i zielone kolczyki, które podobno mają dodawać sił witalnych. Mam nadzieję, że tak jest bo w dni po wakacjach dodatkowe siły są szczególnie potrzebne.
---
After long holiday it’s time to get back to office reality. Todays dress is a perfect corporate clothing. It has many advantages. To begin with its delicate pistachio color, thanks to witch it’s possible to stand out in the office full of black. Knee-length allows to maintain the dress code so we should no longer fear of the unfriendly, jealous boss. What is more it’s such a classic dress that one can accessorize it freely. I decided to wear nude shoes, brown leather jacket, small leather bag, “frog” neck chain, and green earrings that are supposed to give extra vital powers. I hope they do since during the days like today after the holidays they are especially needed.

Sukienka / dress - Simple
Buty / shoes - Nine West 
Okulary / sunglasses - via Amazon
Marynarka / jacket - Ochnik
Torebka / bag - Vintage
Kolczyki / earrings - No Name
Łańcuszek / neck chain - Yes


 


9 komentarzy:

 1. świetne okulary, sukienka ma ciekawy kolor - podobnie jak buty :) tylko torebka wydaje mi się trochę za ciężka do tej sukienki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Okulary świetne a Ty masz klasę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ładnie bardzo wyglądasz, świetne okularki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobrze skrojona sukienka, i zauważyłam, że dekolt jest asymetryczny:)

  Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 5. Sukienka fajna i ładna fryzurka. Buziaki J

  OdpowiedzUsuń
 6. cute!!!

  http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. nice pics, love your outfit dear!
  http://blogdaflavs.blogspot.com.br/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za Twój komentarz, sprawisz mi jeszcze większą przyjemność jeśli się podpiszesz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...